Про нас

ZYMNA VODA — компанія, яка 9 років займається виробництвом якісного, сертифікованого та чистого харчового льоду в Україні.

Про компанію

Ми виготовляємо близько 15 тонн льоду на добу та понад 5400 тонн на рік.

Компанія була створена у 2012 році. За 9 років на ринку харчового льоду, Zymna Voda стала першим та найбільшим виробником усіх видів льоду на Західній Україні.

Лід виготовляється з води, очищеної методом зворотного осмосу. Її якість підтверджена офіційними лабораторними дослідженнями.

Оперативно доставляємо лід в будь-яку точку України.

У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому ви можете купити лід будь-якої ваги — від 2 кг і до 10 тонн!

Працюючи з нами, ви отримаєте лід найвищої якості та найкращий сервіс!

Якість льоду

Лід відповідає всім вимогам: ТУ У 11.0-43539130-001:2020, а також «Державної санітарно-епідеміологічної експертизи України» та результату санітарно-епідеміологічної експертизи №2027 від 10.07.2020р. і може бути використаний за призначенням у харчовій промисловості на території України.

Продукція не є шкідливою для здоров’я людей при використанні її самостійно або ж з іншими продуктами за призначенням. Декларація відповідності прийнята на основі випробувань «Львівського Обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України» згідно протоколу № 69 від 15 липня 2020р.

Сертифікати

Наші клієнти

Відгуки

Влад Шелест

Якщо запитати бармена - що ж найголовніше в напоях, які він Вам подає? То перше що він назве буде безсумнівно - лід. А особливо чистий, прозорий і вчасно доставлений. Дякую хлопцям за вашу роботу!

Гастро-бар "Daily Dose"

вул. Героїв УПА, 73

Лід вже став незамінною частиною нашого життя, особливо якщо ти бармен) І тут на допомогу приходить Zymna Voda. Співпрацюємо з відкриття і всім задоволені. Широкий асортимент, є і глиби, і креш під замовлення) не раз замовляли великі антуражні глиби, доставка працює добре. Всім задоволені, 5*!

Ресторан "П'яте підземелля"

пл.Ринок, 5

Середньовіччя вітає файних майстрів по льоду, за їхній кришталевий лід, та вчасний довіз його у підземелля!!