Новинка! Premium лід у зручному упакуванні!

Тепер не обов’язково купувати величезні пакети льоду по 10 кг, які не поміщаються у морозильну камеру, адже є зручне упакування, яке не займає багато місця та зберігає ідеальну форму вашого льоду.

Його особливість полягає у тому, що «premium» тане значно повільніше, ніж звичайний лід. Цей процес сповільнюється завдяки низці спеціальних очисток води системою зворотного осмосу. Саме тому кубик premium-льоду збереже температуру вашого коктейлю надовго! До слова, велика брила демінералізованого льоду вагою у 125 кг замерзає аж 4 доби. І вже після цього, ми розрізаємо її на менші куби premium-сегменту.

В одному боксі льоду «Premium» знаходиться 8 кришталево-прозорих кубиків розміром 4х4х4 см — це надзвичайно зручно! Уявіть як відкриваєте морозильну камеру, дістаєте компактну коробку, обираєте один з восьми кубів льоду та починаєте створювати власний ідеальний коктейль! До речі, всі куби розфасовані по спеціальних відділеннях, які були створені для того, щоб лід не пошкодився і вам було ще зручніше зберігати його вдома.

Якщо у вас виникло запитання: «Які напої смакують з льодом?», то у нас є відповідь — premium лід чудово освіжить ваш коктейль, лимонад, тонік, коньяк, віскі, ром, джин, кальвадос, лікер, вермут, марсалу, мадейру, херес, бітер та безліч інших улюблених напоїв!

Зараз Premium лід можна придбати у маркетах «WineTime» та «хліб і вино». Незабаром ви зможете знайти цей лід у великих мережах!

Cool your drink!